Choď na obsah Choď na menu
 


Tento príspevok tu pridávam ja Anna.

Tieto hry čo tu sú som vymyslela ja a hrám ich s mojím Charliem (Čárlim)

 

1. Hra : Kto to prví chytí

V tejto hre si zabeháte Vy aj Váš pes.

Táto hra spočíva v tom, že musíte hodiť psovi jeho hračku a bežíte za ňou obidvaja. Kto ju skôr chytí ten vyhráva. Niekedy musííte psa nechať aj vyhrať aby sa mu chcelo aj potom.

 

2. Hra:  Hľadaj

Táto hra sa hraje takto :  Vášmu psovi dáte oňuchať jeho hračku, zakryjete mu oči a potom hračku schováte. Cieľom je aby ju našiel vďaka čuchu . Takže takto si Váš pes precvičí čuch.

 

3.Hra: Nájdi a potom vyber

Toto by ste mali hrať s menšími psami. Na túto hru potrebujete: Tenkú deku alebo plachtu,hračku Vášho psa a najlepšie bude ak v záhrade máte nejaké "diery" .

Hraje sa to takto ak máte na záhrade nejakú priehlbinu alebo dieru,tak tam schováte hračku a potom to prykryjete plachtou alebo dekou. Cieľom je aby Váš pes našiel hračku a potom si ju vybral. Takto sa pes môže zabávať aj celú večnosť :-D

 

4.Hra: Uteč

K tejto hre potrebujete tiež tenkú deku alebo plachtu. Ak je Váš pes agresivný,tak to s ním nehrajte. Psa zabalíte do deky alebo plachty a potom hodíte jeho hračku aby urobil aport. Cieľom je aby sa z deky alebo plachty dostal von.

 

5.Hra: Bež,zober,uteč

Na túto hru potrebujete len hračku. Hodíte Vášmu psovi hračku a on musí ísť po ňu. Potom sa musí dostať cez Vás aby ste ju nezobrali. Ak utečie aj z hračkou má jeden bod. Ale asi nie všetky psi to budú vedieť hrať.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

bež,zober,uteč

(Lilinka, 6. 1. 2016 17:30)

Juj, moja Lili tu hru miluje, ta hra je fakt super ☆☆☆

super

(ja. ha. wow., 14. 6. 2014 10:46)

super hry. pomohlo

hra 1

(lula, 16. 3. 2014 9:43)

tuto hru som zvykla hrať s krsniným psíkom je to naozaj super hra

dakujeme za radu

(rodina sukovcov, 4. 7. 2011 17:45)

tuto stránku poznáme od katky G. sme velmi radi že si nám to poradila a ty ani musíš byt super baba aj tvoj pís alebo fenka našim psom sa páčili tieto hry nine sa páčila 5 a 2 , Rexovi sa páčili všetky a charliemu 1235
Dakujemme