Choď na obsah Choď na menu
 


1. V ktorej je?

Na túto hru potrebujete 2 až 4 škatule (nesmú byť veľmi vysoké). Potom potrebujete deku alebo plachtu (alebo niečo podobné) ,hračku psa a psa . Krabice položíte tak, aby otvor bol hore potom do jednej z krabice dáte hračku a zakrijete dekou a dáte ešte pred tým psovi oňuchať hračku. Jeho úlohou je aby zistil v ktorej škatuli je hračka a vybral si ju.

 

2.Behanie ako agility

Nie je to ani vlastne taká hra, ale pobežíte si obidvaja.

Zoberete hračku svojho psa do ruky a potom budete behať. Pes  samozrejme začne za hračkou behať. A aby to bolo zábavnejšie môžete mu tam dať nejaké prekážky. Napríklad: krabicu a tu by mal preskočiť alebo nejakú tyč položenú na tehlách aby ju mohol podliezť. Samozrejme prekážky by mali byť podľa toho akej rasy sú.

Bude to niečo ako agility.A na konci m môžete dať odmenu (napr. mu dáte pamlsok alebo mu hodíte hračku za ktorou behal)

 

3. Skúsim to odtočiť

Na túto hru potrebujete znova hračku a znova deku alebo niečo podobné. Zoberiete hračku a tu skrútite do deky. To ako skrúcate hračku do deky musí vidieť aj pes. Cieľom hry je  aby pes hračku z deky odtočil. Ak ju začne kúsať zabráňte mu v tom. Keby začal zúriť tak mu hoďte ako aport nejakú inú hračku a vy tú z deky zatiaľ čo pôjde po druhú hračku odmotajte.

 

Prepáčte že je ich tu menej ale viac ma nenapadlo .

Nabudúce sa posnažím a vymyslím ich viac. Vaša Anna.

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

hovno

(hovno, 20. 8. 2011 22:43)

ja mam psa a nevie hrat hry;je dost hlupy :D
aj ja som clovek!